PROCLEAR 1 Day (90 čoček)

Dioptrický rozsah: od +8,0 do –12,0 Balení: 3 x 30 čoček v balení Zakřivení: 8.7 Průměr: 14,2 Materiál: Omafilcon A Obsah vody: 60% Centrální tloušťka (při -3.0 D): 0.09 mm Dk/l (při -3.0 D): 28 Manipulační zabarvení: světle modré Design: asférická přední plocha Balení: 30ks Kategorie: Jednodenní kontaktní čočky
978,00 Kč
S DPH skladem u výrobce
Dioptrie
Zakřivení
Průměr
Počet

PROCLEAR® 1day (90 čoček)
jsou vysoce kvalitní, jednodenní měkké kontaktní čočky. Předchozím modelem těchto nových čoček jsou BIOMEDICS® 1day.
Proč PROCLEAR® 1day? zajišťují nejbezpečnější a nejzdravější způsob používání kontaktních čoček!
Od března 2009 Proclear 1 day plně nahrazují výrobek Biomedic 1 Day, jehož prodej v České republice a na Slovensku končí. Pro přechod z Biomedics 1 Day na Proclear 1 day není zapotřebí návštěva kontaktologa.
Proclear 1 day jsou vyrobeny z nového vylepšeného materiálu s obsahem molekul fosfatidilcholinu (PC), které jsou přirozenou součástí všech buněk lidského těla. PC molekuly jsou schopné vázat na sebe velké množství vody, která pak obklopuje celý povrch čočky a působí jako přirozená ochrana proti osychání a usazování nečistot. PC Technologie významně napomáhá zdravějšímu a pohodlnějšímu používání kontaktních čoček. Snášenlivost Proclear 1 day je zvýšena také zaoblenými okraji, čímž se snižuje dráždění spojivky.
Výhoda jednodenních kontaktních čoček spočívá v záruce nejzdravějšího užívání této formy oční korekce. Nečistoty, bílkoviny a jiné alergeny nemají čas se v nebezpečném množství na vašich kontaktních čočkách usadit. Tato vlastnost je významná obzvláště pro alergiky v pylové sezóně. Každý pár je určený právě pro jedno použití po dobu jednoho dne. Proclear 1 day nejsou určené k přespávání. Neztrácíte čas čištěním, neutrácíte za roztoky a případné poškození nebo ztráta např. při plavání není finančně tak bolestivá.
Kontaktní čočky Proclear 1 day se díky asférickému designu přední plochy řadí mezi výrobky s nejlepšími optickými vlastnostmi na trhu. Tato technologie je zárukou čistého vidění za všech světelných podmínek.
Čočky jsou pro snazší manipulaci mírně zabarvené světle modrou barvou. Obsah vody 60%
Kontaktní čočky Proclear 1-day mají ve struktuře materialu začleněné syntetické molekuly PC, které jim poskytují mimořádné vlastnosti :

Skvělou odolnost čoček proti osychání (v porovnání s ostatními hydrogelovýmí materialy) Trvalou propustnost kyslíku po celý den Strabilní pocit pohodlí při používání po celý den Minimální usazeniny proteinů a lipidů asférická přední plocha Kontaktní čočky PROCLEAR® 1day jsou baleny v krabičce po 30ti jednotlivých blistrech. To Vám dává možnost jednoduše použít čočky přesně tehdy, když je potřebujete. Každodenní používání jednodenních čoček PROCLEAR® 1dayay oceníte, když potřebujete čočky nosit každý den po mnoho hodin (nosíte čočky „od rána do večera“), pohybujete-li se v prašném prostředí, nebo máte různé potíže spojené s nošením kontaktních čoček s delší plánovanou výměnou.
Jednodenní čočky PROCLEAR® 1day jsou také příjemným doplňkem klasických kontaktních čoček. I když běžně používáte kontaktní čočky s delší plánovanou výměnou, může se někdy stát, že Vám jednodenní čočky PROCLEAR® 1day ušetří spoustu času a starostí (na dovolené, v hygienicky náročných podmínkách atd.).
Ideální volbou jsou jednodenní čočky PROCLEAR® 1day pro ty z vás, kteří čočky používáte nárazově nebo pro zvláštních příležitosti (kulturní nebo společenské akce, cestování, pojistka při ztrátě brýlí). Díky jednorázovému použití PROCLEAR® 1day nevyžadují žádnou péči! Vysoký komfort, snadná manipulace, maximální zraková ostrost – to jsou přednosti kontaktních čoček, které budete rádi nosit! GTIN: 00824442849658
CO-P1D90

Specifické reference

ean13
824442849658