Sanytol Sensitive dezinfekční gel 75 ml

- odstraní 99.9% bakterií, plísní a virů - pro citlivou pokožku - nezanechává na rukou lepkavý pocit - neoplachuje se - dematologicky & klinicky testováno Sanytol desinfekční gel na ruce dezinfikuje & odstraní 99.9% bakterií, plísní a virů. Složení navrženo k prevenci a omezení kožních reakcí citlivé pokožky. Neobsahuje alergeny, parabeny a je hypoalergenní. Obsah: 75 ml
88,00 Kč
S DPH skladem u výrobce
Počet

Dezinfekční gely na ruce SANYTOL gely pro okamžitou dezinfekci rukou jsou vhodné pro celou rodinu a lze je používat kdekoliv, kdykoliv, bez vody, mýdla a ručníku. Nelepí se na ruce a zanechávají pocit svěžesti a příjemnou vůni.

Zahubí 99,9 % bakterií, mikrobů a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1). Čisté a dezinfikované ruce za 30 vteřin. Praktické a bez nutnosti oplachování v rodinném, cestovním anebo kapesním belaní. Našim rukám dodává jemnost a má hydratační a hypoalergenní složení, které je vhodné i pro nejcitlivější typy pokožky. S přírodním zeleným čajem. Bez parabenů.

Obsah: 75 ml, 250 ml, 500 ml


Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
SL-SG75

Specifické reference