Biofinity Toric XR (3 čočky)

Rozsah dioptrií: od -10.0 do +10.0
Materiál: Comfilcon A
Obsah vody: 48 %
Propustnost pro kyslík: 116 Dk/t
Cylindr: od -0.75 do -5.75
Osy: od 5° do 180°
Průměr: 14.5
Zakřivení: 8,7
Balení: 6 čoček v balení
Kategorie: Měsíční kontaktní čočky - tórické
1 184,00 Kč
S DPH skladem u výrobce
Dioptrie
Cylindr
Osa
Zakřivení
Průměr
Počet

Biofinity XR ToricJsou to torické silikon-hydrogelové čočky od společnosti CooperVision v rozšířeném dioptrickém rozsahu určené pro korekci i vyšších stupňů astigmatismu. Nabízejí nadprůměrné pohodlí a vysoký komfort nošení. Jsou určeny pro denní nošení s měsíční výměnou, na doporučení lékaře však můžete čočky Biofinity XR Toric nosit i kontinuálně.

Kontaktní čočky Biofinity XR Toric kombinují výhody silikon-hydrogelového materiálu s exkluzivní technologií Aquaform. Propouštějí k očím dostatečné množství kyslíku a udržují jejich přirozenou vlhkost. Silikonové makromery čoček vyrobených technologií Aquaform uzamykají vodu do čoček a udržují je vlhké i po delší době nošení, čímž je zajištěno výjimečné pohodlí.

Přirozeně smáčivý povrch kontaktních čoček Biofinity XR Toric umožňuje rovnoměrné rozložení slzného filmu po povrchu čočky, která je tímto způsobem přirozeně zvlhčována a nepůsobí v oku nepříjemné pocity. Čočky mají optimalizovaný design se zaoblenými okraji, který omezuje kontakt čočky se spojivkami a zvyšuje tak komfort nošení.

Výsledkem vzájemného propojení jedinečného materiálu a nového revolučního torického designu je čočka s vysokou mírou propustnosti pro kyslík, skvělým komfortem používání a vysoce předvídatelným chováním na oku. Kontaktní čočky Biofinity® Toric XR je ideálním řešením pro oči s astigmatismem. Velmi tenký souměrný profil čočky a široká stabilizační plocha omezuje vliv mrkání na její stabilitu na oku. Čočka zůstává i těsně po mrknutí v požadované poloze a poskytuje velmi ostré vidění. Dokonale hladký povrch s plynulými přechody a nové tvarování okrajů čočky poskytují nebývalé pohodlí.

Biofinity™ Toric XR je novinka vzájemně propojující unikátní silikon hydrogelovou materiálovou technologii AQUAFORM™ s jedinečným patentovaným torickým designem čočky. Hladká a tenká čočka s vysokou stabilitou v požadovaném postavení na oku je vynikající v poskytované kvalitě vidění i komfortu.

Horizontálně Symetricky ztenčený profil Symetrie čočky v horizontální rovině je významným stabilizačním prvkem. Stabilní a předvídatelná orientace kontaktní čočky poskytuje lepší vidění, zjednodušuje aplikaci a snižuje rotaci čočky při mrknutí. Tenčí profil a výrazně menší rozdíly v tloušťce čočky přináší lepší celkový komfort.

Široká a neměnná stabilizační oblast Stabilizační oblast není ovlivněna dioptrickou hodnotou. Stabilizační oblast má hlavní vliv na celkovou orientaci a stabilitu čočky na oku.

Plynulý hladký povrch Kontakt očních víček s dokonale hladkým povrchem při každém mrknutí přináší maximální míru pohodlí. Nová technologie výroby je méně náchylná ke vzniku povrchových vad a výsledná čočka je hladší a pohodlnější.

Neměnný úhel okraje čočky Stejná geometrie okraje čočky po celém obvodu přináší komfort srovnatelný s používáním sférických čoček. Zaoblený design okraje čočky eliminuje dráždění spojivek a napomáhá vyššímu komfortu. GTIN: doplnit
CO-BTXR3

Specifické reference

ean13
888263783638