roztok Complete RevitaLens 3 x 360 ml

747,00 Kč
S DPH skladem

COMPLETE Revitalens

je nový víceúčelový roztok na měkké kontaktní čočky: objem: 3x 360ml pouzdro: 3 ks kategorie: roztoky výrobce: Abott Medical Optics (AMO)
Počet

  • Možnost platit kartami MasterCard, VISA, VISA Electron a Maestro. Možnost platit kartami MasterCard, VISA, VISA Electron a Maestro.
  • Doprava zdarma nad 2500 Kč. Doprava zdarma nad 2500 Kč.
  • 30 denní lhůta na vrácení zboží. 30 denní lhůta na vrácení zboží.

COMPLETE Revitalens

Je novou generací z řady roztoků Complete. Pro výrobce (Abbott Medical Optics) bylo jako vždy nejdůležitější dosáhnout výborných čistících a dezinfekčních vlastností při zachovámí maximálního pohodlí po nasazení kontaktních čoček. Roztok Complete RevitaLens obsahuje v ideálním poměru látky, které zaručují skvělou dezinfekční účinnost. Zabraňuje usazování proteinových i lipidových depozit na kontaktní čočku – Alexidine 01. Tato složka roztoku je velmi účinná a zároveň bezpečná pro struktury oka (spojivka, rohovka) a nemění vlastnosti slzného filmu. Slzný film je stabilizován a jeho povrchové napětí zachováno díky složce roztoku Tetronic 904. Tento stabilizátor velmi dobře váže vodu a tím zaručuje skvělé pohodlí při nošení kontaktních čoček bez pocitů suchého oka. Nový COMPLETE zajišťuje: širokospektrou a dlouhotrvající antimikrobiální ochranuspolehlivé odstranění proteinů a lipidů z povrchu čoček nízký výskyt rohovkových defektů a minimální vedlejší účinky skvělé vyčištění čoček bez snížení pohodlí při jejich nošeníexcelentní snášenlivost a pohodlí pro uživatele kontaktních čoček Při srovnání účinnosti multifunkčních dezinfekčních roztoků proti mikroorganismům standardně používaným při testování podle ISO prokázal COMPLETE RevitaLens po 6ti hodinách působení 99,999% úspěšnost. U všech roztoků na chemické bázi doporučujeme pro zvýšení účinku před uložením do pouzdra promnout kontaktní čočky z každé strany bříškem prstu po dobu 10ti vteřin. GTIN: 05050474104106
ND-CR1080