Rotační pouzdro na kontaktní čočky

89,00 Kč
S DPH skladem
Toto pouzdro je určeno pro kvalitnější čištění a pohodlnější manipulaci. Rotace opláchne kontaktních čočky mnohem lépe než prostříknutí čočky roztokem. Zrychlení manipulace a snížení rizika poškození čoček
Počet

  • Možnost platit kartami MasterCard, VISA, VISA Electron a Maestro. Možnost platit kartami MasterCard, VISA, VISA Electron a Maestro.
  • Doprava zdarma nad 2500 Kč. Doprava zdarma nad 2500 Kč.
  • 30 denní lhůta na vrácení zboží. 30 denní lhůta na vrácení zboží.
Pouzdro rotační barel je středně hluboké pouzdro. Měkké kontaktní čočky se ukládají do výklopných košíčků označujících pravou a levou stranu. Je určeno pro kvalitnější čištění a pohodlnější manipulaci. Po vložení čoček do pouzdra otočte několikrát vrchním fialovým uzávěrem doprava a doleva. Otáčení roztáčí košíčky uvnitř pouzdra v desinfekčním roztoku. Tím dochází k jejich kvalitnějšímu opláchnutí. Po dezinfekci vyměňte roztok v pouzdru za čerstvý a rotací košíčků čočky propláchněte. Rotace opláchne kontaktních čočky mnohem lépe než prostříknutí čočky roztokem. Při používání středně hlubokého pouzdra s košíčky se navíc obejdete bez vyjímání čoček z roztoku za pomoci kleštiček, pinzet či prstů. Dojde tak ke zrychlení manipulace a snížení rizika poškození čoček. Rotace košíčku v roztoku nenahrazuje kvalitní promnutí čoček bříškem prstu před nasazením a po vyjmutí před uložením čoček do pouzdra. Nepoužívejte k roztokům na peroxidové bázi. Materiál: plast Vybavení: levý a pravý vnitřní výklopný košíček na uložení čoček Výrobce: Optipak Anglie Připraveno okamžitě k použití. Přiložen český návod.
WX-rotacni