pouzdro ozdobné se zrcátkem na čočky - kočky a psi

Pouzdra se zrcátkem - ozdobná pouzdra vybavená zrcátkem a motivem na svém víčku, určená k netradiční a estetické přepravě klasického pouzdra na kontaktní čočky.
169,00 Kč
S DPH skladem u výrobce
Počet

  • Možnost platit kartami MasterCard, VISA, VISA Electron a Maestro. Možnost platit kartami MasterCard, VISA, VISA Electron a Maestro.
  • Doprava zdarma nad 2500 Kč. Doprava zdarma nad 2500 Kč.
  • 30 denní lhůta na vrácení zboží. 30 denní lhůta na vrácení zboží.
Pouzdra se zrcátkem - ozdobná pouzdra vybavená zrcátkem a motivem na svém víčku, určená k netradiční a estetické přepravě klasického pouzdra na kontaktní čočky. Vnitřní pouzdro je součástí balení a má odlišenu pravou a levou stranu. Tato ozdobná pouzdra nabízíme v tolika motivech, že si musí vybrat opravdu každý. Jsou báječným dárkem a velice hezkým zpestřením pro každého uživatele kontaktních čoček. Ozdobná plastová pouzdra s motivy, která perfektně zpestří každému uživateli kontaktních čoček jejich ukládání a uchovávání. S tímto pouzdrem zaujmete své okolí a ukládání kontaktních čoček již nebude jen šedou a obyčejnou činností. Pouzdro obsahuje zrcátko a náhradní pouzdro na ukládání kontaktních čoček, které se dá vyjmout a nejdéle po třech měsících z hygienických důvodů vyměnit.
pouzdro se zrcátkem - kočky a psi

Specifické reference