PARIN-POS oční mast 5 g

Objem: 5g Výrobce: URSAPHARM PARIN-POS® sterilní oční mast s heparinem bez konzervačních látek. K ochraně povrchu oka a péči o víčka rohovku a spojivku!
130,00 Kč
S DPH skladem
Počet

  • Možnost platit kartami MasterCard, VISA, VISA Electron a Maestro. Možnost platit kartami MasterCard, VISA, VISA Electron a Maestro.
  • Doprava zdarma nad 2500 Kč. Doprava zdarma nad 2500 Kč.
  • 30 denní lhůta na vrácení zboží. 30 denní lhůta na vrácení zboží.
Oční mast PARIN-POS® chrání povrch oka. Heparin obsažený v oční masti má podobné vlastnosti jako mucinová složka slzného filmu, která zajišťuje přilnavost slzného filmu k rohovce a spojivce. Povrch oka tak zůstává neustále vlhký, což zabraňuje porušení oční tkáně a umožňuje dobrou regeneraci buněk. Dochází tak ke zmírnění pocitu pálení, svědění nebo podráždění očí a potlačení zarudnutí. Oční mast PARIN-POS® je bohatá na tuk a pomáhá pečovat i o oční víčka a kůži okolo očí např. pokud dojde k podráždění kůže v důsledku dermatologického onemocnění v bezprostřední blízkosti oka. Oční mast PARIN-POS® by se měla používat podle pokynů očního lékaře. Hustá konzistence oční masti vede k mírnému zhoršení vidění. Proto se aplikuje obvykle jednou denně před spaním. Je vhodným doplňkem léčby k očním kapkám s obsahem heparinu HYLO-PARIN®, které se aplikují přes den. Uchovávat při pokojové teplotě (15-25 °C). Použitelnost 12 týdnů po prvním otevření.
UP-OM-PP

Specifické reference