oční kapky HYLO-PARIN 10 ml

Objem: 10 ml Výrobce: URSAPHARM HYLO-PARIN® – moderní zvlhčující oční kapky podporující trvalou regeneraci buněk očního povrchu! - Hyaluronát sodný 1mg/ 1ml a heparin - Snášenlivost se všemi druhy kontaktních čoček - Bez konzervačních látek a bez fosfátů - Glycerol snižuje nežádoucí pocit cizího tělíska
268,00 Kč
S DPH skladem
Počet

  • Možnost platit kartami MasterCard, VISA, VISA Electron a Maestro. Možnost platit kartami MasterCard, VISA, VISA Electron a Maestro.
  • Doprava zdarma nad 2500 Kč. Doprava zdarma nad 2500 Kč.
  • 30 denní lhůta na vrácení zboží. 30 denní lhůta na vrácení zboží.
Oční kapky HYLO-PARIN® slouží k dlouhodobému a intenzivnímu zvlhčování očí. Obsahují kyselinu hyaluronovou, která výborně ulpívá na očním povrchu a vytváří rovnoměrný, stabilní zvlhčující film, který napomáhá hojení buněk poškozeného očního povrchu. Doplňkové zvlhčení zajišťuje také heparin, který efektivně podporuje regeneraci podrážděných buněk rohovky a spojivky. Glycerol, obsažený ve zvlhčujících očních kapkách HYLO-PARIN® zamezuje někdy nepříjemnému vyrovnání koncentrace mezi tekutinou buněk očního povrchu a roztokem očních kapek. Jeho olejová konzistence působí jako mazivo a snižuje tak tření očních víček na podrážděné rohovce.
UP-HP10

Specifické reference