Solocare Aqua
Solocare Aqua je kombinovaný roztok na kontaktní čočky určený pro hydrogelové i silikonhydrogelové kontaktní čočky. Výrobcem roztoku na čočky Solocare Aqua je firma Ciba Vision.

Solocare Aqua Počet produktů: 4

  • Solocare Aqua 90 ml od Ciba Vision je univerzální roztok na měkké kontaktní čočky a je určen k čištění, dezinfekci, oplachování, hydrataci a uchovávání všech druhů měkkých kontaktních čoček. Balení obsahuje roztok Solocare Aqua 90 ml a pouzdro na kontaktní čočky.

  • Solocare Aqua 360 ml od Ciba Vision je univerzální roztok na měkké kontaktní čočky a je určen k čištění, dezinfekci, oplachování, hydrataci a uchovávání všech druhů měkkých kontaktních čoček. Balení obsahuje roztok Solocare Aqua 360 ml a pouzdro na kontaktní čočky.

  • Výhodné balení 2x Solocare Aqua 360 ml od Ciba Vision. Solocare Aqua univerzální roztok na měkké kontaktní čočky a je určen k čištění, dezinfekci, oplachování, hydrataci a uchovávání všech druhů měkkých kontaktních čoček. Balení obsahuje roztok 2x Solocare Aqua 360 ml a pouzdro na kontaktní čočky.

  • Výhodné balení 3x Solocare Aqua 360 ml od Ciba Vision. Solocare Aqua univerzální roztok na měkké kontaktní čočky a je určen k čištění, dezinfekci, oplachování, hydrataci a uchovávání všech druhů měkkých kontaktních čoček. Balení obsahuje roztok 3x Solocare Aqua 360 ml a pouzdro na kontaktní čočky.

Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek