Laim Care
Laim Care je kombinovaný roztok na kontaktní čočky s kyselinou hyaluronovou určený pro hydrogelové i silikonhydrogelové kontaktní čočky. Výrobcem roztoku na čočky Laim Care je firma Shalcon.

Laim Care Počet produktů: 4

  • Laim Care 50 ml je nový inovativní roztok, který používá velmi efektivní lubrikační látku – kyselinu hyaluronovou. Vysoká kvalita a snášenlivost řadí roztok na samý vrchol mezi roztoky na českém trhu. Balení obsahuje roztok Laim Care 50 ml a antibakteriální pouzdro na kontaktní čočky.

  • Laim Care 150 ml je nový inovativní roztok, který používá velmi efektivní lubrikační látku – kyselinu hyaluronovou. Vysoká kvalita a snášenlivost řadí roztok na samý vrchol mezi roztoky na českém trhu. Balení obsahuje roztok Laim Care 150 ml a antibakteriální pouzdro na kontaktní čočky.  

  • Laim Care 400 ml je nový inovativní roztok, který používá velmi efektivní lubrikační látku – kyselinu hyaluronovou. Vysoká kvalita a snášenlivost řadí roztok na samý vrchol mezi roztoky na českém trhu. Balení obsahuje roztok Laim Care 400 ml a antibakteriální pouzdro na kontaktní čočky.

  • Výhodné dvoubalení roztoku na čočky Laim Care 400 ml, který používá velmi efektivní lubrikační látku – kyselinu hyaluronovou. Vysoká kvalita a snášenlivost řadí roztok na samý vrchol mezi roztoky na českém trhu. Balení obsahuje 2x roztok Laim Care 400 ml a antibakteriální pouzdro na kontaktní čočky.

Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek